Overlord (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Overlord (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Overlord (2018)

11494
 110 min    2018    Full HD     7.1

Më 6 qershor 1944, në ditën e zbarkimit të Forcave Aleate në Francë gjatë Luftës së Dytë Botërore, një grup ushtarësh amerikanë zbulojnë veprat e tmerrshme të gjermanëve me popullin francez në laboratorët e nëndheshëm.