Oxygen (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Oxygen (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Oxygen (2021)

1155
 100 min    2021    Full HD     6.4

Një grua zgjohet në një dhomë kriogjenike duke mos e ditur se si përfundoi atje, dhe ajo duhet të gjejë patjetër një rrugëdalje para se t’i mbarojë oksigjeni.