Paagal (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Paagal (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Paagal (2021)

650
 130 min    2021    HD     6.2

Premi është një djalë i veçantë, i cili tërhiqet prej çdo vajzë më shumë nga pamja sesa nga dashuria. Por kjo derisa gjen dashurinë e tij të vërtetë dhe përballet me sfidat që ajo sjell për ta mbajtur atë të suksesshme.