Paddington (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Paddington (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Paddington (2014)

16676
 95 min    2014    HD     7.2

Një ari Peruan udhëton për në Londër, në kërkim të një shtëpie të re dhe të një mikut të vjetër eksplorues. I humbur dhe i vetëm në Stationin e Padingtonit, ai takohet me familjen e mirë Braun, të cilët i ofrojnë një strehë. Por ndërkohë...