Pagglait (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pagglait (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Pagglait (2021)

1255
 114 min    2021    HD     7.0

E ve menjëherë pas martesës, një grua e re përballet me paaftësinë për t'u ndjerë e pikëlluar, me të afërm të çuditshëm dhe një zbulim befasues për burrin e saj të ndjerë.