Passengers (2008) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Passengers (2008)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Passengers (2008)

879
 93 min    2008    HD     5.9

Një këshilltare duke punuar me një grup të mbijetuarve të rrëzimit të një aeroplani gjen veten në rrënjët e një misteri, kur klientët e saj fillojnë të zhduken.