Patients of a Saint (2019) aka Inmate Zero – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Patients of a Saint (2019) aka Inmate Zero


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Patients of a Saint (2019) aka Inmate Zero

3261
 106 min    2019    HD     3.8

Kur një eksperiment mjekësor mbi të burgosurit shkon tmerrësisht keq, ishulli i largët dhe i izoluar bëhet një labirint i tmerrshëm për të mbijetuarit e dëshpëruar.