Payback (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Payback (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Payback (2021)

1077
 91 min    2021    HD     6.3

Një ndërmjetës i ri aksionesh në një firmë të kontrolluar nga Mob Strit në Uoll Strit tradhtohet dhe dërgohet në burg për gjashtë vjet. Kur del jashtë, ai kërkon hakmarrje.