Penguin Bloom (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Penguin Bloom (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Penguin Bloom (2020)

899
 95 min    2020    HD     6.7

Një familje merr në shtëpi dhe kujdeset për një laraskë të plagosur e cila do të sjellë një ndryshim të thellë në jetët e tyre.