Penguins of Madagascar (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Penguins of Madagascar (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Penguins of Madagascar (2014)

25616
 92 min    2014    HD     6.7

Kapiteni, Kovalski, Riko dhe ushtari bashkojnë forcat me organizatën e fshehtë "Era e Veriut" që të ndalojnë keqbërësin dr. OKtavius Tentakulën për të mos shkatërruar botën që njohim.