Perdida (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Perdida (2018)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Perdida (2018)

6052
 103 min    2018    HD     5.6

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.