Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Peter Rabbit 2: The Runaway (2021)

4901
 93 min    2021    HD     6.2

Thomas dhe Bea tani janë të martuar dhe jetojnë me Peter dhe familjen e tij prej lepujsh. I mërzitur nga jeta në kopsht, Peter shkon në qytet, ku takon personazhe të këqij dhe përfundon duke krijuar kaos për të gjithë familjen.