Pets United (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pets United (2019)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Pets United (2019)

2952
 89 min    2019    HD     

Një grup kafshësh shtëpiake egoiste të udhëhequra nga macja magjepsëse Bela, janë bllokuar në strehën e tyre luksoze 'Pampered Pets', kur makineritë që drejtojnë Robo City, metropoli hiper-modern në të cilin jetojnë, çmenden dhe marrin pushtimin.