Pharaoh's War (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pharaoh’s War (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Pharaoh’s War (2019)

1227
 110 min    2019    HD     

Një ish ushtarak me të shkuar të errët drejton një grup refugjatësh egjiptianë për të kaluar kufirin përmes shkretëtirës. Ai duhet t'i mbrojë ata kundër një grupi të lig mercenarësh.