Pieces of a Woman (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pieces of a Woman (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Pieces of a Woman (2020)

684
 126 min    2020    Full HD     7.1

Kur lindja në shtëpi e një nëne të re, përfundon në një tragjedi të pabesueshme, ajo fillon një odise zie, që pasohet me prishjen e marrëdhënieve me të dashurit, në këtë histori thellësisht personale të një gruaje që mëson të jetojë së bashku me humbjen e saj.