Pig (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pig (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Pig (2021)

3335
 92 min    2021    HD     7.0

Një gjahtar tartufi, i cili jeton i vetëm në pyjet e Oregonit, kthehet në Portland për të gjetur personin që i ka vjedhur derrin e tij të dashur.