The Pink Panther (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Pink Panther (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Pink Panther (2006)

16797
 93 min    2006    HD     6.6

Inspektori Kluzo merr formën e humoristit Stiv Martin dhe kthehet për të përhapur përsëri panikun me aventura të reja! Diamanti i njohur i çmuar me emrin “Pantera Roz” zbukuron gishtin e një trajneri të famshëm futbolli... Por jo për shumë gjatë!