Pinocchio (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pinocchio (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Pinocchio (2019)

10895
 120 min    2019    Full HD     6.4

Përshtatja e re e përrallës klasike të kukullës prej druri me emrin Pinokio i cili kalon shumë aventura teksa sheh botën e vërtet.