Piranhas (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Piranhas (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Piranhas (2019)

12167
 105 min    2019    HD     6.4

Një bandë djemsh adoleshentë kërcasin rrugët e Napolit të armatosur me armë në ndore dhe AK-47 duke pritur ofertat e bosëve të tyre, e duke u ndeshur me bandat e tjera të Napolit.