Pixie (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pixie (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Pixie (2020)

849
 93 min    2020    Full HD     5.9

Për të marrë hak për vdekjen e nënës së saj, Piksi planifikon të bëjë një grabitje dhe të largohet nga Irlanda. Por gjërat nuk shkojnë sipas planeve. Ajo së bashku me dy shokët e saj të rinj përjetojnë disa aventura, edhe pse kthehen në shënjestrën e disa gangsterëve, dhe në fund asaj i duhet të përballet me fatin e vet.