Playing God (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Playing God (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Playing God (2021)

1342
 95 min    2021    Full HD     5.4

Një dyshe mashtruesish rekrutojnë mentorin e tyre të vjetër për të "luajtur" rolin e Zotit në mënyrë që të mashtrojnë një miliarder të dëshpëruar.