Pokemon Detective Pikachu (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pokemon Detective Pikachu (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Pokemon Detective Pikachu (2019)

12640
 104 min    2019    HD     6.8

Në një botë ku njerëzit mbledhin Pokemonë për beteja, një djalë shfaqet me një Pikaçu inteligjent që kërkon të bëhet detektiv.