Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution (2019)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution (2019)

846
 98 min    2019    HD     5.7

Pasi një eksperiment shkencor çon në krijimin e klonit Mjutu, ky i fundit i vë qëllim vetes të shkatërrojë botën. Ashi dhe miqtë e tij vendosin të prishin planet e liga të Mjutusë.