Populaire (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Populaire (2012)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Populaire (2012)

742
 115 min    2012    HD     6.9

Roza jeton me babanë e saj të ve dhe është e destinuar të martohet me djalin e një mekaniku vendas, por ëndrra e saj është të jetë sekretare. Kur fiton një punë të tillë në qytet, ajo zbulon se është e aftë të shkruajë me shpejtësi të jashtëzakonshme në makinën e shkrimit. Pronari i saj, i vë kusht të konkurrojë në kampionatet e këtij sporti, nëse dëshiron ta mbajë punën...