Possessor Uncut (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Possessor Uncut (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Possessor Uncut (2020)

1016
 103 min    2020    HD     6.5

Tasya Vos, një vrasës elitar, i korporatave, merr kontrollin mbi trupat e njerëzve të tjerë duke përdorur teknologjinë e implantimit të trurit për të ekzekutuar objektiva të profilit të lartë.