Predator (1987) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Predator (1987)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Predator (1987)

22884
 107 min    1987    HD     7.8

Një skuader komandosh në një mision në xhunglën e Amerikës Qëndrore e gjen veten të ndjekur nga një luftëtar jashtëtokësor.