Profile (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Profile (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Profile (2018)

2668
 106 min    2018    HD     6.8

Një gazetare sekrete britanike depërton në kanalet e propagandës në internet, të të ashtuquajturit Shtet Islamik, vetëm për t’u tërhequr nga rekrutuesi i tij.