Project Pay Day (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Project Pay Day (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Project Pay Day (2021)

1867
 91 min    2021    Full HD     6.4

Tre adoleshentë që sapo kanë mbaruar vitin e parë të gjimnazit, planifikojnë të kalojnë një verë të mbushur me argëtim, por planet e tyre prishen nga prindërit, që u kërkojnë të punojnë gjatë verës. Për të shpëtuar nga puna, ata vihen në kërkim të një thesari...