Project Power (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Project Power (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Project Power (2020)

12636
 113 min    2020    Full HD     6.1

Një ish-ushtar bashkëpunon me një polic dhe një vajzë të re për të gjetur burimin e një pilule të rrezikshme, që i siguron superfuqi të përkohshme njerëzve që e pinë.