Promising Young Woman (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Promising Young Woman (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Promising Young Woman (2020)

927
 113 min    2020    HD     7.4

Një grua e re, e traumatizuar nga një ngjarje tragjike në të kaluarën e saj, kërkon hakmarrje ndaj atyre që e shkaktuan.