Psycho (1960) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Psycho (1960)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Psycho (1960)

15830
 109 min    1960    HD     8.5

Një sekretar Feniks vjedh 40.000 $ nga klienti punëdhënësit të ti, i cili largohet dhe shkon me një motel i drejtuar nga nëna e ti.