Psycho Goreman (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Psycho Goreman (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Psycho Goreman (2020)

2502
 95 min    2020    HD     6.2

Pasi zbuluan një perlë që kontrollon një përbindësh të lig që kërkon të shkatërrojë Universin, një vajzë e re dhe vëllai i saj e përdorin atë.