Public Enemies (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Public Enemies (2009)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Public Enemies (2009)

23441
 140 min    2009    HD     7.0

Federalët përpiqen ta mëposhtin gangsterin famëkeq amerikan John Dillinger, Baby Face Nelson dhe Pretty Boy Floyd gjatë një vale krimesh të cilat shpërthejnë në vitin 1930.