QT8: The First Eight (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
QT8: The First Eight (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

QT8: The First Eight (2019)

4211
 103 min    2019    HD     7.2

Një dokumentar që flet mbi karrierën e mrekullueshme 21-vjeçare të regjisorit Kuentin Tarantino dhe që përfshin intervista me kolegë të ndryshëm të tij.