Quo vadis, Aida? (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Quo vadis, Aida? (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Quo vadis, Aida? (2020)

6768
 101 min    2020    HD     7.3

Aida është një përkthyese për Kombet e Bashkuara në qytetin e vogël të Srebrenicës, në Bosnje. Kur ushtria serbe pushton qytetin dhe merr kontrollin, ajo kërkon të shpëtojë familjen e saj në kaosin e një lufte të dhimbshme.