Raat Akeli Hai (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Raat Akeli Hai (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Raat Akeli Hai (2020)

4007
 149 min    2020    HD     7.4

Filmi flet për një polic në një qyteti të vogël i cili është thirrur për të hetuar vdekjen e një politikani. Hetimi komplikohet nga sekretet e familjes së viktimës por edhe nga zemra e tij e ngatërruar.