Radhe (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Radhe (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Radhe (2021)

1583
 135 min    2021    HD     

Pasi mundi gangsterin e tmerrshëm Gani Bai, ACP Rajver Shikauat, i njohur ndryshe si Radhe, niset në një kërkim për të gjetur njeriun më të pasur të qytetit, që drejton fshehurazi një sindikatë krimi.