Raees (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Raees (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Raees (2017)

2507
 143 min    2017    HD     6.8

Ky film trajton historinë e një kontrabandisti mizor dhe të zgjuar pijesh alkoolike, biznesi i të cilit sfidohet nga një polic i vendosur.