Rajah (2021) aka Edge of the World – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rajah (2021) aka Edge of the World


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rajah (2021) aka Edge of the World

188
 104 min    2021    Full HD     

Aventurat e Zotit Xheims Bruk, i cili sfidoi Perandorinë Angleze për të sunduar një mbretëri xhungle në Borneo të viteve 1840, nisi një kryqëzatë gjatë gjithë jetës për t'i dhënë fund piraterisë, skllavërisë dhe gjuetisë së kokës dhe frymëzoi Lordin Xhim dhe njeriun që do bëhej mbret.