Ralph Breaks the Internet (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ralph Breaks the Internet (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ralph Breaks the Internet (2018)

16691
 112 min    2018    HD     7.3

Personazhi gjigant i videolojërave, Ralfi dhe shoqja e tij e vogël, Vanelopi, eksplorojnë botën e panjohur të internetit, në kërkim të një pjese që do të shpëtojë videolojën e Vanelopit. Por, zbulimi i kësaj bote të re, do të ketë aventura argëtuese dhe të vështira për ta...