Rare Beasts (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rare Beasts (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rare Beasts (2021)

576
 87 min    2019    Full HD     5.8

Historia e jetës së përditshme të një gruaje të thjesht që përpiqet të lundrojë përmes problemeve familjare, vështirësive të lidhjeve romantike dhe dëshirë për të gjetur lumturi dhe kuptim në jetën e saj.