[REC] 4: Apocalypse (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
[REC] 4: Apocalypse (2014)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

[REC] 4: Apocalypse (2014)

16700
 95 minuta    2014    HD     5.4

Reporterja televizive Anxhela, shpëtohet nga ndërtesa dhe dërgohet në anije naftëmbajtëse për t'u ekzaminuar. Por është e panjohur për ushtarët nëse ajo mbart farën e një virusi misterioz demonik.