Recon (2019) a.k.a Peace – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Recon (2019) a.k.a Peace

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Recon (2019) a.k.a Peace

3195
 95 min    2019    Full HD     4.1

Historia e katër ushtarëve amerikanë, të cilët, pasi janë dëshmitarë të një vrasje të egër të një civili të pafajshëm nga duart e Rreshterit të tyre, dërgohen në një mison vetëvrasës të udhëhequr nga një partizan i zonës.