Red (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Red (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Red (2021)

1536
 146 min    2021    Full HD     6.0

Një hetim i vrasjes e çon policinë në një foto të një të dyshuari, por kur dy burra gjenden me fytyra që përputhen me foton, çështja bëhet dyfish e ndërlikuar.