Red Dot (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Red Dot (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Red Dot (2021)

717
 86 min    2021    HD     5.4

Kur Nadja mbetet shtatzënë, çifti bën një përpjekje për të rindezur marrëdhëniet e tyre duke udhëtuar në veri të Suedisë për një udhëtim malor por shpejt udhëtimi i tyre romantik kthehet në një makth.