Redbad (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Redbad (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Redbad (2018)

16396
 160 min    2018    HD     6.0

Lufta për pushtet dhe luftërat midis frizianit Redbed dhe armikut të tij të betuar Pepijnit të Herstalit, mbreti i frankëve.