Redemption (2013) a.k.a Hummingbird – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Redemption (2013) a.k.a Hummingbird

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Redemption (2013) a.k.a Hummingbird

27248
 100 min    2013    HD     6.2

I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri tjetër, transformimin në një engjëll hakmarrës në proces.