Rendez-Vous (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rendez-Vous (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rendez-Vous (2015)

813
 100 min    2015    HD     5.7

Një grua trashëgon një shtëpi në një fermë të rrënuar dhe shpreson ta kthejë atë në një rezidencë të këndshme me ndihmën e burrit të saj. Ndërsa rindërtimi fillon, ajo e gjen veten të joshur në një çështje të zymtë me një kontraktor.