Respect (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Respect (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Respect (2021)

989
 145 min    2021    HD     6.6

Pas ngritjes së karrierës së Aretha Franklin, nga një fëmijë që këndonte në korin e kishës së babait të saj në një yll ndërkombëtar, RESPEKT është historia e jashtëzakonshme e vërtetë e rrugëtimit të ikonës së muzikës për të gjetur zërin e saj.