Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rich in Love (2020) a.k.a Ricos de Amor

8744
 104 min    2020    HD     6.0


Djaloshi i pasur Teto është i vendosur të tregojë veten para Paulës, dashurisë së tij të zemrës. Por kur i thotë se është rritur i varfër, situata i del jashtë kontrollit.